93101-20M07 EĻĻAS zīmogs
EĻĻAS zīmogs|93101-20M07-00
APAKŠĒJA PIEDZIŅA 1
yamaha 25 ZS — 2002, 2005, 2020
APAKŠĒJĀ PIEDZIŅA 1
yamaha 25 ZS — 1984., 1985., 1986., 1987., 1988., 1989., 1990., 1991., 1992., 1993.
yamaha 30 ZS — 1984., 1985., 1986., 1987., 1988., 1989., 1990., 1991., 1992., 1993., 1994.
  • Produkta ievads
HIMARINE ORIĢINĀLĀS DAĻAS UN PIEDERUMI
Ražotājs: HIMARINE
OEM daļas numurs:93101-20M07-00 EĻĻAS zīmogs
Daļa: EĻĻAS zīmogs
Uzstādīšana: piekarināmais dzinējs 20 ZS 25 ZS 30 ZS 45 ZS
Fit Ražotāja daļas numurs: 93101-20M07
Izmērs: 20mm * 34mm * 7mm